O firmie

Firma „Skalec” z siedzibą w Koniecpolu powstała w  1991 roku.  Podstawowym zakresem działalności firmy jest pozyskiwanie i wykorzystywanie biomasy  na potrzeby energetyki odnawialnej oraz na potrzeby zakładów przemysłu celulozowo – papierniczego oraz płyt wiurowych.
Od lat fachowo i profesjonalnie zaopatrujemy w biomasę  największe grupy energetyczne w Polsce, dzięki czemu należymy do grona wiodących dostawców biomasy. Poprzez proces ciągłego doskonalenia się jesteśmy w stanie zaoferować wszystkim naszym klientom jakość,  rzetelność , profesjonalizm oraz szybkość działania w zakresie oferowanych przez nas usług. Cechuje nas też dbanie o bardzo ważny czynnik jakim jest optymalizacja kosztów dostarczania  naszych najbardziej efektywnych energetycznie wyrobów.

Dysponujemy 30 pojazdami, w skład których wchodzą: hakowce, naczepy „wal king floor”, naczepy wywrotki oraz specjalistyczne pojazdy samowyładowcze. Oferowaną biomasę mamy również możliwość dostarczenia drogą kolejową. Posiadamy  rębak recykler Bandit Beast 3680, ładowarki kołowe, teleskopowe oraz maszyny przeładunkowe.

Poniżej przedstawiamy część naszej floty logistycznej
Nasza flota